Hakkımızda

www.kresdunyasi.com ;
 Türkiye’nin dört bir yanında yer alan kreşleri, anaokulları, etüt merkezlerini ve özel kolejleri aynı çatı altında toplayan ve siz değerli velilerimiz ile okul yetkililerini aynı ortamda buluşturan bir rehberlik sitesidir.  
Çocuklarınızın eğitimi için seçeceğiniz kreş, anaokulları ve etüt merkezleri hakkında ön bilgi edinebilmeniz ve ayrıntılı bir inceleme yapabilmeniz maksadıyla, okul öncesi eğitimi veren kurumları ve etüt merkezlerini sitemiz çatısı altında birleştirmeyi hedefledik ve bu amacımızı gerçekleştirmek maksadıyla kreş ve okul yetkililerinin kendi eğitim kurumlarını en iyi şekilde tanıtabilecekleri bir web alanı tahsis ettik.  
Değerli Kreş, Anaokulu, Kolej ve Etüt Merkezi Yetkilileri,
 
  Eğitim kurumunuzun tanıtımını sitemizde ayrıntılı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu maksatla sitemizde, sizlerin kullanabileceği bir kontrol paneli hazırladık. Bu panelden; Okulunuzun tanıtım videosunu ekleyebilir, hakkınızda yazınızı oluşturabilir, etkinlikleriniz hakkında bilgi verebilir, iletişim bilgilerinizi google haritasıyla ile birlikte yayımlayabilir ve foto galerinizi oluşturabilirsiniz.  Ayrıca değerli velilerimizin sizlere kolaylıkla ulaşabilmesi maksadıyla, iletişim bölümünüze mesaj bölümü ekedik.  Kurumunuz web sitenizde ne varsa hepsini buraya taşımaya çalıştık.   
   Öncelikle yapmanız gereken, Üye Ol menüsünden, kreş/okul telefon numarasını girerek bilgilerinizi güncellemek olacak. Güncellemeyi müteakip mail adresinize kullanıcı adı ve şifreniz gönderilecektir.  
Size gönderilen kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile giriş yaparak kontrol panelinden her türlü hizmetinizin tanıtımını yapabilir ve düzenleyebilirsiniz. Karşılaştığınız her sorun ve bilgi talepleriniz için iletişim bölümümüze mesaj bırakınız. En kısa sürede bilgilendirileceksiniz.
 Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için değerli fikirlerinizi bekliyoruz.  
Saygılarımızla.