1. www.kresdunyasi.com internet sitemize üyelik ücretlidir. Yıllık üyelik ücreti 200 TL ‘dir. Bir yıl süre ile tanıtım reklamı kreş ve anaokulun bulunduğu ilin sayfasında yayınlanır. Üyelik başlangıç tarihi reklamın yayınlandığı tarihtir. Bitiş tarihi üyelik başlangıç tarihinden sonraki bir yıl süreyi kapsar. Bir yıllık üyeliğin bitimi sonrası reklam tekrar yayımlanmak istenirse o yılın yıllık üyelik ücreti geçerlidir.  
Site kullanıcıları için ayrılan sayfa veya alanlarda yayınladıkları, ekledikleri, sergiledikleri veya gösterimde bulundukları içeriklerin yasal sorumlulukları ve telif hakları sorumluluklarının tamamı kendisine aittir. Hiçbir şekilde kresdunyasi.com ve yetkililerini sorumlu tutmayacağını baştan kabul eder.
2.  Sitemiz üyelerine ayrılan kullanım alanları içerisinde yer alan, herhangi bir içerik ve görsellerin, siteyi kullanan üyelerimizin ülkelerinin kanunlarına ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ve özellikle site kullanıcılarının 5846 sayılı Fikir ve Sanat hakları Kanunu ve ilgili mevzuatlarına aykırı olması halinde, ilgili üyemiz sorumluluğun tamamını üye olmakla baştan kabul etmiş sayılır.
3.   Her ne kadar sitemizde istenmeyen içerik engelleyiciler olsa da, sitemizin kullanıcılarından diğer kullanıcılarımıza gönderilen mesaj ve yorumların içeriğinde yer alan tehdit, küfür, yasala aykırı içerik veya insan psikolojisini etkileyen yazı ve materyalden doğabilecek maddi ve manevi zararlardan sitemiz sorumlu değildir.
4.  Sitemizde üyelerimize ait özel hiçbir belge ve kişisel bilgi yasal bir başvuru olmaksızın hiçbir kişi ve kuruluşla paylaşılmayacaktır. Ancak bilişim teknolojisini kötü yönde kullanarak sitemize yapılabilecek herhangi bir saldırı neticesinde, izinsiz elde edilen veya çalınan bilgileriniz veya özellerinizin, bu kişi ve kuruluş tarafından açıklanması veya kötü amaçlı kullanılması halinde doğabilecek zararlardan sitemiz sorumlu değildir.
5.  Yasalara ve uluslararası anlaşmalara aykırı, tehdit edici, ahlak dışı, ırkçı ve bölücü mesajlar, resimler veya görseller göndermemeyi veya kullanmamayı, diğer kullanıcıları taciz, rahatsız ve tehdit etmemeyi, başkalarının kişisel bilgilerini kayıt etmemeyi ve kötüye kullanmayacağını, kresdunyasi.com’un yetkilileri tarafından tüm içerik bilgilerinizin denetlenebileceğini ve gözlenebileceğini, izlenebileceğini, kurallara aykırı davranıldığı takdirde ve şikâyetlerin değerlendirilmesi neticesinde kresdunyasi.com’un süresiz gerekli müdahalede bulunabileceğini, üyelerini tek taraflı olarak servis dışı bırakılabileceği, çıkarılabileceğini, üyeliğini sonlandırılabileceğini, kullanıcıların yapacağı her türlü işlemden bizzat kendilerinin sorumlu olacaklarını, siteyi kullanmakla kabul ve taahhüt etmiştir. 
6.  Sitemiz kullanımı esnasında sunulan hizmetin kullanılması esnasında, hizmetin kısa veya uzun süreli kesilmeyeceğini, bölünmeyeceğini, güvenli ve hatasız bir şekilde çalışacağını garanti etmez. Hizmet, bilgi ve belge kayıplarından doğabilecek zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz. www.kresdunyasi.com sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Bundan dolayı kresdunyasi.com'un üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu yoktur. 
7.  Site kullanıcıları, kresdunyasi.com’un sağlamış olduğu bilgiler ve reklamlardan yararlanmak suretiyle üçüncü şahıslardan aldıkları mal ve hizmetlerin ayıplarından dolayı sorumlu tutulamaz. 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde www.kresdunyasi.com ‘la ilişkilendirilebilecek her türlü sorumluluk karşısında www.kresdunyasi.com ve yetkililerini şimdiden ibra ettiklerini kabul ve beyan ederler. 
8.  www.kresdunyasi.com  içerinde mevcut olan, site kullanıcıları için sunulan bilgi ve görsellerin kullanılması neticesinde oluşabilecek dolaylı ve dolaysız her türlü maddi ve manevi hasar, kayıp ve oluşabilecek sağlık sorunları için www.kresdunyasi.com ve yetkilileri sorumlu tutulamaz. 
9. www.kresdunyasi.com üyelerin servislerden yararlanmaları sırasında ortamda bulunduracakları dosyaların, mesajların bazılarını veya tamamını uygun göreceği aralıklarla yedekleme ve silme yetkisine sahiptir. www.kresdunyasi.com üyelerine gönderdiği e-posta ve GSM firmaları aracılığıyla kısa mesaj ile reklam alabilir ve gönderebilir. www.kresdunyasi.com ilave servisler açabilir, bazı servislerini ve sitelerini kısmen ve ya tamamen değiştirebilir, kısmen ücretli veya tamamen ücretli hale dönüştürebilir. Ücretsiz iken ücretli hale dönüldüğünde üyelerine bilgi verilir ve onaylarına müteakip ücretli hale getirilebilir.
10. www.kresdunyasi.com gerekli gördüğünde, dilediğinde bu sözleşmesi ’ nin hükümlerini kısmen veya tamamen değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. www.kresdunyasi.com ‘u kullanarak koşulların tamamını ve yapılan sözleşmeyi kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz.